Saame tuttavaks!

Õnneloom

Õnneloom on pisike pehme loomake ja nagu igale korralikule loomale kohane, on tal neli käppa, kaks kõrva, pisike sabajupp ja rõõmsalt säravad silmad. Õnnelooma karvkate on sile ja selle vahel sädelevad tillukesed pärlid. Õnneloom on kleenuke, hoolimata kõikidest küpsistest, mida ta hullupööra süüa armastab.

Mari

Mari on kahekümne kuue aastane noor naine, kelle punakasblondid juuksed hoiavad ilmast hoolimata käharalt lokki. Tal on vallatud rohelised silmad ja tedretähti täis nina, mis uudishimulikult taeva poole vaatab. Tavaliselt peetakse teda kas iirlaseks või šotlaseks, aga sellest ei lase Mari end häirida. 

Mari armastab uisutamist, reisimist ja mustikamoosiga putru.

Florian, hüüdnimega Flo, on pisike helesinine hundilaps. Tema huultel on alati kentsakas naeratus, mis meenutab suurt siksak-pistet, mida mõnikord riietel näha võib.

Florian armastab peitust mängida ja küpsiseid süües matsutada.

Florian

Otto on töntsakate jalgade ja roosade täppidega jõehobupoiss. Tal on peenike roheline saba, mis sirgelt alla ripub. Otto on pärit Ikeast, kus ta elab koos kõigi oma kolmesaja venna-õega.  Vähemalt Otto arvab, et neid on umbes niipalju.

Ottole meeldivad ümmargused asjad, olgu selleks siis numbrid, täiskuu või arbuus.

Otto

Robi

Robert või Robi, nagu sõbrad teda kutsuvad, on maailmarändurist hambahari. Vaba hing, kes armastab uusi paiku avastada ning mööda ilma rändurite seljakottides ringi seigelda. Robi ainsaks varanduseks on kartulikarva suure auguga sokk ja triibiline sall, mis rõõmsalt ta kaelas lehvib.

Ööloom

Ööloom on elurõõmus loomake, kelle ülesandeks on õigete adressaatideni toimetada valestisaadetud kirju ja kaarte. Ööloom armastab oma tööd nii väga, et see tundub talle pigem puhkuse kui tööna. Ta on kui väike rõõmus energiapall, kes käib pimedas oma laternaga ringi ja toimetab linnatänavatel tähtsaid asju ajada.